Mobily Nokia dostávají funkci nahrávání hovorů, ale…

Na internetu se již před pár měsíci objevila zpráva, že aplikace Google Phone (Telefon) dostane funkci nahrávání hovorů. Na mobilech s čistým Androidem, jako jsou právě i mobily značky Nokia, by mělo tedy být možné nahrávat hovory, a to bez nutnosti si stahovat nějakou aplikaci v Obchodě Play.

Před pár dny se především na sociální síti Twitter začal objevovat screenshot z mobilu Nokia, kde skutečně tato funkce je. Funkce přichází do některých mobilů Nokia, a to díky aktualizaci. Na screenshotech si můžete všimnout tlačítka pro nahrávání, a také poslechu nahrávek přímo v aplikaci Telefon.

U nás si tuto funkci bohužel alespoň prozatím neužijeme, protože ji dostávají jen modely zakoupení v Indii. Pokud však na svém mobilu chcete nahrávat veškeré hovory, tak mohu doporučit aplikaci Cube ACR. Tu dlouhodobě používám na mobilech Nokia 9 PureView a Nokia 7.2, kde funguje skvěle. – Více o aplikaci.

Zdroje: community.phones.nokia.com, NokiaMob.com, TechMesto

2 thoughts on “Mobily Nokia dostávají funkci nahrávání hovorů, ale…

  1. Prosím o pomoc. Mám NOKIA 6.2, kde se mi systém z čistého Androidu přeinstaloval na Android 10. Zkoušel jsem instalovat zmíněný CUBE ACR, ale hlásí, že pro můj systém nelze nainstalovat. Nainstaloval jsem mu podobný Call Cube. Instalace proběhla, nahrává, ale nepřehrává. Ticho. Mohli byste mi poradit, jak v systému povolit možnost přehrávání? Vím, že se dá přes nějakou adresu dostat do vnitřního nastavení telefonu, ale je tam toho tolik, že nevím čeho se chytit, a jestli bych to tam mohl přenastavit tak, aby mi to fungovalo. A tu adresu pro možnost se do nastavení dostat už taky nemám. Věděli (a mohli) byste mi, prosím poradit? Předem moc děkuji za jakoukoliv podporu, či radu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..