Zavzpomínejte na slavné dny společnosti Nokia s tisíci klasických vyzvánění v aplikaci Nokia Tones

Pokud jste byli fanoušky telefonů značky Nokia už pěkných pár let, jistě jste narazili na široké spektrum vyzváněcích melodií, které byly v telefonech nahrané. Abyste mohli zavzpomínat na krásné časy s vašimi předchozími telefony, vytvořil Aleksi Eben aplikaci Nokia Tones, která vám umožní si melodie přehrát a dokonce je nastavit jako vyzvánění.
8bd43cbb-5fc0-4385-8a19-3f872118644bJakmile si Nokia Tones nainstalujete, stačí spustit aplikaci, vybrat melodii kterou chcete přehrát nebo uložit do telefonu a učinit tak pomocí tlačítek dole na obrazovce.

 

Jsem si celkem jist, že řada fanoušků společnosti Nokia aplikaci Nokia Tones skutečně ocení. A to bez ohledu na to, jestli chtějí jen zavzpomínat na staré časy, nebo dodat svému nadupanému smartphonu Nokia Lumia na stylovosti za pomoci takového prvotřídního oldschool vyzvánění, jako je například melodie Caprice.021ac781-cbab-4bf1-b62b-10228a146b5aJelikož aplikace obsahuje skutečně velké množství melodií, dosahuje velikost Nokia Tones 350MB. Takže pokud nemáte nějaký dražší datový tarif, doporučuji využít ke stažení aplikace Wi-Fi.

Aplikace Nokia Tones je ve Windows Phone Store dostupná zcela zdarma. Pokud vás zajímají i jiné hudební aplikace, doporučuji vyzkoušet třeba SoundClone, o které si můžete přečíst zde nebo si ji můžete stáhnout zde.

Aplikaci Nokia Tones můžete stáhnout z Windows Phone Store klepnutím na tento odkaz, nebo naskenováním QR kódu:qr_nokia_tones

Share SHARE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>